Kvetinový manažér

 

Zabúdate na sviatky svojich najbližších?
Unavuje Vás stáť v rade na kvety?
Pre Vás je tu Kvetinový manažér!

Kvetinový manažér je kombináciou viacerých služieb, ktorými Vám umožníme pohodlné vybavenie úloh spojených so sviatkami, na úrovni dnešnej doby. Nemusíte stáť v rade na kvety, chodiť do kvetinárstva a ani si pamätať dátumy výročí blízkych osôb, či priateľov. A ak nemáte čas, alebo ste ďaleko, nemusíte oslávenca ani navštíviť, darčeky mu odovzdá náš kvetinový manažér vo Vašom mene. Všetky služby je možné objednať telefonicky, faxom, e-mailom a osobne. Rovnako tak máte slobodný výber pri realizácii platby – hotovosť, šek, bankový prevod (viď cena a platobné podmienky).

 

Objednávková služba

umožňuje Vám nakupovať bez čakania v rade, či čakania na naaranžovanie kytice. Stačí, ak si vopred objednáte kyticu, alebo doplnkový tovar. V dohodnutý čas bude Vaša objednávka pripravená k prebratiu v predajni, a to prednostne, bez čakania.

 

Pripomienková služba

touto službou Vám chceme pomôcť, ak zabúdate na sviatky ľudí, na ktorých Vám záleží. Vy nám udáte sviatky Vašich blízkych a Vašu predstavu o kytici, či darčekoch pre oslávencov. My Vám sviatky pripomenieme 7 dní vopred a požiadame Vás o potvrdenie objednávky. Kyticu Vám odovzdáme v predajni, alebo kdekoľvek inde v rámci donáškovej služby.

 

Donášková služba

šetrí Váš čas. Objednávku Vám doručíme domov, na pracovisko, alebo priamo oslávencovi. V tomto prípade je potrebné iba nahlásiť miesto doručenia kytice či darčekov.

 

Ako sa zmení Váš život?

  • už nebudete musieť stáť v dlhom rade na MDŽ,
  • už nezabudnete na výročie sobáša, či dcérine narodeniny,
  • prekvapíte milého aj keď ste vzdialený tisíc kilometrov
;